Slide background Wyższa przyswajalność substancji odżywczych
Slide background Wysoka wydajność produkcyjna

DutriPlantDutriplant - logo

DutriPlant

 

 

DutriPlant to produkt o zaawansowanej technologii, która zawiera wysokie stężenie odżywczego magnezu i boru, dzięki czemu produkt posiada nie tylko właściwości utleniające i poprawiające właściwości fizyko-chemiczne wody, ale jest również przyjazny dla środowiska. DutriPlant zapewnia wysokiej jakości odżywienie roślin oraz higienę, co powoduje wzrost wydajności upraw. Produkt jest przeznaczony do stosowania za pomocą rozpylacza na liście roślin, ziaren, owoców, drzew, kwiatów oraz warzyw w szklarniach. DutriPlant to skoncentrowana odżywka połączona ze skutecznością dwutlenku chloru.

Główne cechy DutriPlant:
DutriPlant podnośni zdolność wiązania wody w roślinach, chroni uprawy przed suszą, zimnem i nadmiernym ciepłem. Wspomaga powstawanie i stabilność chlorofilu, nie dopuszcza do niedoborów magnezu i boru, które mogą doprowadzić do żółknięcia i blednięcia, a także do całkowitego braku plonów owoców.

DutriPlant powstrzymuje szkodliwe fenole w owocach, zapobiega niskiemu wzrostowi, utrudnia powstawanie szarej pleśni, antraknozie i innym uszkodzeniom roślin spowodowanych przez szkodliwe organizmy. Działa również jako środek odstraszający dla szkodliwych owadów w uprawach

DutriPlant może być stosowany w wielu uprawach:
  • kwiaty cięte i doniczkowe,
  • krzewy i drzewa,
  • owoce jabłka, maliny, truskawki, borówki, wiśnie itp.
  • warzywa szklarniowe (pomidory, papryka, ogórki, sałata itp.),
  • trawniki i trawy,
  • uprawy warzyw i owoców poza szklarniami.