Slide background

O Firmie

Duka Production Ltd. to firma o globalnym zasięgu, produkująca innowacyjne rozwiązania oparte na unikalnej opatentowanej technologii produkcji funkcjonalnych produktów opartych na wykorzystaniu utleniających i odkamieniających właściwości dwutlenku chloru. Dwutlenek chloru jest znany w świecie nauki jako substancja poprawiająca jakość wody, ponieważ szybko i efektywnie wiąże substancje niekorzystnie wpływające na właściwości fizyko-chemiczne wody surowej.

Produkty zawierające aktywny dwutlenku chloru są stosowane w różnych sektorach przemysłu, w tym w szczególności w produkcji i przetwórstwie żywności i produkcji napojów , uzdatnianiu wody pitnej , ogrodnictwie, hodowli zwierząt, akwakulturze.

Zaangażowanie firmy w badania nad produktami, szybkie wdrażanie innowacji produkcyjnych, szkolenia i wsparcie techniczne pozwala konsekwentnie dostarczać sprawdzone rozwiązania, które przynoszą wymierne korzyści handlowe dla naszych klientów w szerokim zakresie branż, na całym świecie.
Główna siedziba wraz linią produkcyjną i laboratoriami badawczymi znajduje się w Kanadzie. Podmioty zależne znajdują się w USA, Niderlandach, Indiach i Chinach. Partnerów prowadzących sprzedaż i dystrybucję produktów można znaleźć już w ponad 30 krajach.